Merkez/Burhaniye/Balıkesir
Burhaniye Tel: (0266)412 99 12
Burhaniye Fax: (0266)412 99 13
Hürriyet Cad.No:61/B Burhaniye - BALIKESİR
Ayvalık/Balıkesir
Tel : (0266) 312 9913
Sakarya Mah.Atatürk Bulvarı No:222 K.1 Ayvalık/BALIKESİR
Pazartesi-Cumartesi
08:00-18:00
WhatsApp Destek Numaramız
0532 549 74 10
Hakkımızda
Özçetinay Sigorta
Özçetinay Sigorta 2001 yılında “değerli” olanı garanti altına almak amacıyla yola çıktı; hizmetlerimizin kalitesini sürekli yükseltmek için çaba gösterirken, yıllar içerisinde hızla değişen sigortacılık sektörünün yeniliklerini de yakından takip ederek hizmetlerimizi sürekli güncellemeye devam ettik… Hizmet verdiğimiz yıllar boyunca müşterilerimizin memnuniyeti için çalışarak, onlar için değerli olanı en uygun fiyatlarla garanti altına alabilmek için çaba gösterdik, olası bir hasarda, hasarın zahmetsiz ve mümkün olan en az prosedürle geri kazanılması için hasar sürecinde de müşterilerimizi asla yalnız bırakmadık. Bir sigorta ürününde uygun fiyatlardan daha önemli olanın, bir kayıp yaşanması halinde sigorta şirketinin size olan desteği olduğunun farkındayız… İşte bu sebeple uygun fiyatlarımızın yanında müşterilerimizi sorun yaşadıkları süreçte ve sonrasında yalnız bırakmamayı ilke edindik. Değerli müşterilerimizin bizlere layık gördüğü güvenle Özçetinay, 2001'den bu güne olduğu gibi gelecekte de sizin için değerli olanı garanti altına almaya devam edecektir. Siz de bizimle birlikte değerlerinizi garanti altına almak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.
Acentelerimiz
Size en iyi sigorta poliçelerini hazırlamak için Burhaniye ve Ayvalık Şubelerimizdeki profesyonel ekibimizden destek talep Edebilirsiniz
Mükemmel Sigorta Çözümleri
Kendisine güvenen müşterilerine her zaman en dürüst hizmeti sunmayı kendisine misyon edinen Özçetinay Sigorta, aynı zamanda sigorta bilincini artırma, sigorta tanımı konusunda kişilere ulaşma konularında da aydınlatıcı faaliyetlerini sürdürmektedir.
Vizyon
Özçetinay Sigorta kendisine vizyon olarak, kurulduğu günden bu yana insanlarda sigorta bilincini oluşturmak ve bu vesileyle de alanında en güvenilir, en hızlı ve en çok tercih edilen sigorta acenteliği olmayı belirlemiştir
Kasko, trafik, yangın, mühendislik, tarım, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, hukuksal koruma, oto dışı kaza, DASK ve sorumluluk sigortaları da dâhil tüm branşlarda faaliyet gösteren A Sigorta, kurulduğu günden itibaren teknolojiyi en iyi kullanan şirketlerden biri olmuştur. Sektöre ilk Online Sigorta Poliçesini tanzim eden şirket olan Bereket Sigorta yakın zamanda yine Web Sitesi üzerinden ilk online DASK poliçesini tanzim eden şirkettir. 
Bize Ulaşın
Merkez/Burhaniye
Hürriyet Cad.No:61/B Burhaniye - BALIKESİR
Tel:(0266)412 99 12
Fax:(0266)412 99 13
Şube/Ayvalık
Sakarya Mah.Atatürk Bulvarı No:222 Kat:1 Ayvalık/BALIKESİR
Tel : (0266) 312 9913
Bizi Takip Edin